Menu

U13 Drenge (Årg 08)

Velkommen til U13 Drenge (Årg 08).


Her spiller vi 8-mands fodbold og deltager i stævner henover sæsonen. Se mere her på siden.

Holdets stab

Træner
profil
Jesper Aaberg Mortensen
Træner
ingen pic
Tobias Ulbæk
Cheftræner
profil
Jesper Aaberg Mortensen

Spillerliste

profil
Adem Ciftci
profil
Ahmed Sameer Mansoor Yusufi
profil
Andreas Topp Larsen
ingen img
Angus Friis Bøggild
profil
Christian Hansen
ingen img
Elias Fjordholt
profil
Elias Magnus Volkdal
profil
Elias Zacho
profil
Emil Pedersen
profil
Frederik Aaberg Mortensen
profil
Kalle Søndergaard
ingen img
Lucas Wammen Berge-Hansen
profil
Mads Mollerup
profil
Magnus ratzer
profil
Mikkel Jarrels Harksen
profil
Oliver Bjerre Skaarstad
profil
Silas Jul Skov
ingen img
Simon Lauridsen
ingen img
Tamer Erdal Köycü
profil
Tobias Andersen
ingen img
Valdemar M. Madsen
profil
Victor Klitte
profil
William Skovgaard Borgstrøm

KampprogramU13 Drenge 8-mands 3 (08) Efterår • Pulje 1

August 2020

Hillerød Fodbold
16. aug
Kl. 12.00
Ude
Hillerød Stadion

LSF

LSF
22. aug
Kl. 11.00
Hjemme
Smørum Idrætscenter

IS Skævinge

FC Hornsherred
26. aug
Kl. 18.30
Ude
Skibby Stadion Kunstgræs

LSF
September 2020

LSF
5. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Smørum Idrætscenter

Allerød Fodbold Klub

LSF
12. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Smørum Idrætscenter

Ølstykke FC

Værløse BK
20. sep
Kl. 11.00
Ude
Værløse Stadion

LSF

LSF
26. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Smørum Idrætscenter

Slangerup & Omegn IF
Oktober 2020

Frederiksværk Fodbold Klub
3. okt
Kl. 10.00
Ude
Frederiksværk Stadion

LSF

LSF
10. okt
Kl. 11.00
Hjemme
Smørum Idrætscenter

Jyllinge FC

KampprogramUngdomspokalen U13 Drenge 8:8 (08) 20/21 • Pulje 1

August 2020

Hareskov IF (M)
25. aug
Kl. 18.30
Ude
Birkevang

LSF (Liga2)

KampprogramUngdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (08) 20/21 • Pulje 1

September 2020

LSF (rk 3)
2. sep
Kl. 18.15
Hjemme
Smørum Idrætscenter

Nivå-Kokkedal FK (rk 2)

KampprogramU13 Drenge Liga 2 8M (08) efterår • Pulje 5

August 2020

LSF
15. aug
Kl. 11.00
Hjemme
Smørum Idrætscenter

Frem

LSF
29. aug
Kl. 11.00
Hjemme
Smørum Idrætscenter

KB (2)
September 2020

BK Friheden
5. sep
Kl. 13.00
Ude
Strandmarkens Fritidscenter

LSF

LSF
12. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Smørum Idrætscenter

Måløv BK

Frem
27. sep
Kl. 12.00
Ude
Frem, Valby IP

LSF
Oktober 2020

KB (2)
10. okt
Kl. 10.00
Ude
Kunst, KB, P. Bangs Vej

LSF

LSF
24. okt
Kl. 11.00
Hjemme
Smørum Idrætscenter

BK Friheden

Måløv BK
31. okt
Kl. 14.00
Ude
Måløv Idrætspark

LSF

StillingU13 Drenge 8-mands 3 (08) Efterår • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Allerød Fodbold Klub 0 0 0 0 0
2 FC Hornsherred 0 0 0 0 0
3 Frederiksværk Fodbold Klub 0 0 0 0 0
4 Hillerød Fodbold 0 0 0 0 0
5 IS Skævinge 0 0 0 0 0
6 Jyllinge FC 0 0 0 0 0
7 LSF 0 0 0 0 0
8 Slangerup & Omegn IF 0 0 0 0 0
9 Værløse BK 0 0 0 0 0
10 Ølstykke FC 0 0 0 0 0

StillingU13 Drenge Liga 2 8M (08) efterår • Pulje 5

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 BK Friheden 0 0 0 0 0
2 Frem 0 0 0 0 0
3 KB (2) 0 0 0 0 0
4 LSF 0 0 0 0 0
5 Måløv BK 0 0 0 0 0