Menu

Redaktører


KLUB-CMS (LSF Hjemmeside)

Vejledninger for holdredaktører:

Har du nyheder eller rettelser til jeres holdside kan du altid få hjælp til dette hos webmaster@lsf.dk, uanset om du er oprettet som holdredaktør eller ej.

Holdredaktøroversigt

Her finder du en oversigt over hvem der er Web/Holdredaktører for jeres hold.

Du/I kan se i kolonnen "Adgang som  Holdredaktør", hvilke rettigheder du/I er tildelt.

Spørgsmål eller andet i denne forbindelse: Kontakt webmaster@lsf.dk
 

Hold/årgang Navn Email Adgang som Holdredaktør
Senior 1 Allan Østergreen
Jørgen Steen Jensen
webmaster@lsf.dk
cjsteenjensen@gmail.com
x +N
x +N
Senior 2 Allan Østergreen
Jørgen Steen Jensen
webmaster@lsf.dk
cjsteenjensen@gmail.com
x +N
x +N
Senior 3 Nick Lundquist nick.lundquist88@gmail.com x
Senior 4 Daniel Branislav Christensen danielbranislav@gmail.com x
U21 Allan Østergreen
Jørgen Steen Jensen
webmaster@lsf.dk
cjsteenjensen@gmail.com
x +N
x +N
FUTSAL (Los Amigos) Allan Østergreen
Jørgen Steen Jensen
webmaster@lsf.dk
cjsteenjensen@gmail.com
x +N
x +N
 
Grand Superveteran John Askelund
Erik Henriksen
jaske@smoerumnet.dk
erikhenriks@ofir.dk
x +N
x
Superveteran 1 Jimmi Hansen jimmihansen@smoerumnet.dk x
Superveteran 2 Steen Kofoed Andersen
Carsten Olsen
S.K.andersen@hotmail.com
carstenolsen32@yahoo.dk
x
x
Oldboys 1 Søren Vinther sv@gsb.dk x
Oldboys 8-mands 1 Anders Bjerregaard anders.bjerregaard@me.com x
Oldboys 8-mands 2 Kim Hertz kimhertz@gmail.com x
Oldgirls ? ? Ingen udpeget p.t.
 
U19 Drenge (Årg 99-00) Lars B. Nielsen
Lars Hyttel
Didde Thygesen
Jan Markussen
lbn@lsf.dk
lhyttel16@gmail.com
didde@sol.dk

janfeld01@gmail.com
x +N
x +N
x +N
x +N
U17 Drenge (Årg 01-02) Dorthe Rich
Mette Sangild
rich@smorumnet.dk
mette_sangild@yahoo.com
x +N
x +N
U15 Drenge (Årg 03) Anders Lühdorf
Claes Rasmussen
luhdorf@smoerumnet.dk
claeskiilsgaard@gmail.com
x +N
x +N
U15 Piger (Årg 03-04-05) Jesper Christensen
Thomas Christensen
jesper.smorum@gmail.com
abrtcn@almbrand.dk
x +N
x +N
U14 Drenge (Årg 04) Helle Dehlsen Toxværd
Benneth Henriksen
Helle.Toxvaerd@dehlsen.dk
bkhe@novonordisk.com
x +N
x +N
U13 Drenge (Årg 05) Kasper Sandris
Jonas Bay Salvesen
kasper@sandris.dk
jbs@einarkornerup.dk
x +N
x +N
U12 Drenge (Årg 06) Tina Frederiksen
Peter heller
spunkheller@gmail.com
liljehaven17@gmail.com
x +N
x +N
U11 Drenge (Årg 07) Kristian Kolind Sprogøe kosprog@gmail.com x +N
U11 Piger (Årg 07-08) Sara Nielsen
Tina Madsen
saranielsen4@hotmail.com
tmadsen10@gmail.com

x +N
x +N
U10 Drenge (Årg 08) Anders Nielsen
Christina Bejer-Andersen
anders.nielsen48@gmail.com
chrisb@telia.dk
x +N
x +N
U9 Drenge (Årg 09) Troels Jørgensen  troels.s.jorgensen@gmail.com x +N
U9 Piger (Årg 09-10) Tina Bjerregaard tina.getreuer@gmail.com x +N
U8 Drenge/Piger (Årg 10) Thomas Kronstrøm tkronstroem@gmail.com x +N
U7 Drenge/Piger (Årg 11) ? ? Ingen udpeget p.t.
U7 Piger (Årg 11-12) Tina Bjerregaard tina.getreuer@gmail.com Ingen udpeget p.t.
U6 Drenge/Piger (Årg 12-13) ? ? Ingen udpeget p.t.

? = Ingen navn      Ingen udpeget p.t. = Mgl. Klub CMS bruger oprettelse
x = Oprettet som Holdredaktør       +N = Tillige nyhedsredaktør

 

LSF webredaktion

Webmaster
profilepic
Allan Østergreen
Klubredaktør
profilepic
Helle Dehlsen Toxværd
Klubredaktør
profilepic
Lars Boye-Nielsen

Seneste nyheder

  • Oldboys/Veteran
    Superveteranerne er ikke færdige….. Nu Sjællandsmestre!
  • Ungdom
    U13-2 rykker op i Mesterrækken
  • Klubnyt
    Træningstider på Kunsten
  • Senior
    Senior 1: Målfest på kunstgræsset i Frederiksberg
  • Oldboys/Veteran
    66’erne Sjællandsmestre 2017!

Hovedsponsorer