Menu

Redaktører


KLUB-CMS (LSF Hjemmeside)

 

Vejledninger for holdredaktører:

Har du nyheder eller rettelser til jeres holdside kan du altid få hjælp til dette hos webmaster@lsf.dk, uanset om du er oprettet som holdredaktør eller ej.

Holdredaktøroversigt

Her finder du en oversigt over hvem der er Web/Holdredaktører for jeres hold.

Du/I kan se i kolonnen "Adgang som  Holdredaktør", hvilke rettigheder du/I er tildelt.

Spørgsmål eller andet i denne forbindelse: Kontakt webmaster@lsf.dk
 

Hold/årgang Navn Email Adgang som Holdredaktør
Senior 1 Allan Østergreen
Jørgen Steen Jensen
webmaster@lsf.dk
cjsteenjensen@gmail.com
x +N
x +N
Senior 2 Allan Østergreen
Jørgen Steen Jensen
webmaster@lsf.dk
cjsteenjensen@gmail.com
x +N
x +N
Senior 3 Nick Lundquist nick.lundquist88@gmail.com x
Senior 4 Daniel Branislav Christensen danielbranislav@gmail.com x
U21 Allan Østergreen
Jørgen Steen Jensen
webmaster@lsf.dk
cjsteenjensen@gmail.com
x +N
x +N
FUTSAL (Los Amigos) Allan Østergreen
Jørgen Steen Jensen
webmaster@lsf.dk
cjsteenjensen@gmail.com
x +N
x +N
Kvindesenior Mie Westergaard Christensen mie1997@hotmail.dk x +N
 
Grand Superveteran John Askelund
Erik Henriksen
jaske@smoerumnet.dk
erikhenriks@ofir.dk
x +N
x
Superveteran 1 Jimmi Hansen jimmihansen@smoerumnet.dk x
Superveteran 2 Steen Kofoed Andersen
Carsten Olsen
S.K.andersen@hotmail.com
carstenolsen32@yahoo.dk
x
x
Oldboys 1 Søren Vinther sv@gsb.dk x
Oldboys 8-mands 1 Anders Bjerregaard anders.bjerregaard@me.com x
Oldboys 8-mands 2 Kim Hertz kimhertz@gmail.com x
 
U19 Drenge (Årg 98-99) ? ? Ej oprettet
U17 Drenge (Årg 00-01) Lars B. Nielsen
Lars Hyttel
Didde Thygesen
Jan Markussen
lbn@lsf.dk
lhyttel16@gmail.com
didde@sol.dk

janfeld01@gmail.com
x +N
x +N
x +N
x +N
U15 Drenge (Årg 02) Dorthe Rich
Mette Sangild
rich@smorumnet.dk
mette_sangild@yahoo.com
x +N
x +N
U14 Drenge (Årg 03) Anders Lühdorf
Claes Rasmussen
luhdorf@smoerumnet.dk
claeskiilsgaard@gmail.com
x +N
x +N
U13 Drenge (Årg 04) Helle Dehlsen Toxværd
Benneth Henriksen
Helle.Toxvaerd@dehlsen.dk
bkhe@novonordisk.com
x +N
x +N
U13 Piger (Årg 04-05) Jesper Christensen
Thomas Christensen
jesper.smorum@gmail.com
abrtcn@almbrand.dk
x +N
x +N
U12 Drenge (Årg 05) Kasper Sandris
Jonas Bay Salvesen
kasper@sandris.dk
jbs@einarkornerup.dk
x +N
x +N
U11 Drenge (Årg 06) Tina Frederiksen
Peter heller
spunkheller@gmail.com
liljehaven17@gmail.com
x +N
x +N
U10 Drenge (Årg 07) Kristian Kolind Sprogøe kosprog@gmail.com x +N
U10 Piger (Årg 07-08) Sara Nielsen
Tina Bjerregaard
saranielsen4@hotmail.com
tmadsen10@gmail.com

x +N
x +N
U9 Drenge (Årg 08) Anders Nielsen
Christina Bejer-Andersen
anders.nielsen48@gmail.com
chrisb@telia.dk
x +N
x +N
U8 Drenge (Årg 09) Troels Jørgensen  troels.s.jorgensen@gmail.com x +N
U8 Piger (Årg 09-10) Tina Bjerregaard tmadsen10@gmail.com x +N
U7 Drenge/Piger (Årg 10) Thomas Kronstrøm tkronstroem@gmail.com x +N
U6 Drenge/Piger (Årg 11) ? ? Ej oprettet

? = Ingen udpeget      Ej oprettet = Mgl. Klub CMS bruger oprettelse
x = Oprettet som Holdredaktør       +N = Tillige nyhedsredaktør

 

Webredaktion

Webmaster
profilepic
Allan Østergreen
Klubredaktør
profilepic
Helle Dehlsen Toxværd
Klubredaktør
profilepic
Lars Boye-Nielsen

Seneste nyheder

  • Oldboys/Veteran
    Oldboys 8-mands 2: Den ultimative triumf
  • Oldboys/Veteran
    Oldgirls - Sjællandsmester 2017
  • Klubnyt
    Ny strategi i LSF
  • Senior
    Senior 1: Tålmodighed er en dyd – 3-2 sejr på Amager i forrygende forår!
  • Ungdom
    U10 piger: Sommerland Sj. Stævne d. 11/6-2017
  • Senior
    Sidste spille dag for senior på lørdag - Dobbelt program.

Hovedsponsorer

Stadion sponsorer