Menu
Senior I dag kl. 18:48
DS: LSF vs. Fa 2000 På lørdag kl. 14.00 spiller LSF´s Danmarksseriehold mod FA 2000.
Senior
Senior 1: Underholdning og dramatik på Smørum Park
Senior
Senior 1: Brother to Brother
Senior
U21: Underholdning i topklasse
Klubnyt
Støt LSF, hver gang du tanker
Senior
Senior 1: Scoringskrise – skarphed efterlyses
Senior
DS: BSV - LSF
Senior
Senior 1: 0-0 mod Hillerød i en meget lige kamp!
Ungdom
LSF U17 indgået aftale med Kræftens Bekæmpelse

Senior spillersponsorer

Ungdomshold sponsorer

Webbanner sponsorer

Stadion sponsorer

Hovedsponsorer

Kommende kampe
Maj 2016
5.
torsdag
13.00
Frederikssund FB
2 - 2
Herrer
U17
U17 Drenge Mester (99) • Pulje 1
Frederikssund Stadion
LSF
Frederikssund Stadion
5.
torsdag
14.25
LSF (1)
Spillet
Herrer
U7
Jyske 3-bold Storstævne U7 Dr.(09) Gundsølille 5.5 • Bane 1
Gundsølillehallen
BSV (1)
Gundsølillehallen
5.
torsdag
14.25
LSF (2)
Spillet
Herrer
U7
Jyske 3-bold Storstævne U7 Dr.(09) Gundsølille 5.5 • Bane 2
Gundsølillehallen
Greve Fodbold (2)
Gundsølillehallen
5.
torsdag
14.25
LSF (3)
Spillet
Herrer
U7
Jyske 3-bold Storstævne U7 Dr.(09) Gundsølille 5.5 • Bane 3
Gundsølillehallen
BSV (3)
Gundsølillehallen
5.
torsdag
14.45
HIK (1)
Spillet
Herrer
U7
Jyske 3-bold Storstævne U7 Dr.(09) Gundsølille 5.5 • Bane 1
Gundsølillehallen
LSF (1)
Gundsølillehallen
5.
torsdag
14.45
BSV (2)
Spillet
Herrer
U7
Jyske 3-bold Storstævne U7 Dr.(09) Gundsølille 5.5 • Bane 2
Gundsølillehallen
LSF (2)
Gundsølillehallen
5.
torsdag
14.45
Frederikssund IK (1)
Spillet
Herrer
U7
Jyske 3-bold Storstævne U7 Dr.(09) Gundsølille 5.5 • Bane 3
Gundsølillehallen
LSF (3)
Gundsølillehallen
5.
torsdag
15.05
LSF (1)
Spillet
Herrer
U7
Jyske 3-bold Storstævne U7 Dr.(09) Gundsølille 5.5 • Bane 1
Gundsølillehallen
Greve Fodbold (1)
Gundsølillehallen
5.
torsdag
15.05
LSF (2)
Spillet
Herrer
U7
Jyske 3-bold Storstævne U7 Dr.(09) Gundsølille 5.5 • Bane 2
Gundsølillehallen
HIK (2)
Gundsølillehallen
5.
torsdag
15.05
LSF (3)
Spillet
Herrer
U7
Jyske 3-bold Storstævne U7 Dr.(09) Gundsølille 5.5 • Bane 3
Gundsølillehallen
Greve Fodbold (3)
Gundsølillehallen
5.
torsdag
15.25
BSF (1)
Spillet
Herrer
U7
Jyske 3-bold Storstævne U7 Dr.(09) Gundsølille 5.5 • Bane 1
Gundsølillehallen
LSF (1)
Gundsølillehallen
5.
torsdag
15.25
BSF (2)
Spillet
Herrer
U7
Jyske 3-bold Storstævne U7 Dr.(09) Gundsølille 5.5 • Bane 2
Gundsølillehallen
LSF (2)
Gundsølillehallen
5.
torsdag
15.25
HIK (3)
Spillet
Herrer
U7
Jyske 3-bold Storstævne U7 Dr.(09) Gundsølille 5.5 • Bane 3
Gundsølillehallen
LSF (3)
Gundsølillehallen
7.
lørdag
10.00
Stenløse BK
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (04) • Pulje 4
Stenløse Stadion
LSF
Stenløse Stadion
7.
lørdag
10.00
Ledøje-Smørum Fodbold
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (05) • Pulje 4
Ledøje Idrætscenter
IF Bytoften
Ledøje Idrætscenter
7.
lørdag
10.30
LSF
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (03) • Pulje 2
Ledøje Idrætscenter
Jyllinge FC
Ledøje Idrætscenter
7.
lørdag
12.00
LSF
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands M (03) • Pulje 2
Ledøje Idrætscenter
BK Avarta
Ledøje Idrætscenter
7.
lørdag
13.00
Værløse
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 2
Værløse Stadion
LSF
Værløse Stadion
7.
lørdag
14.00
Ledøje-Smørum
Herrer
Senior
Herre-DS • Pulje 1
Ledøje Idrætscenter
FA 2000
Ledøje Idrætscenter
7.
lørdag
14.00
LSF
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (01) • Pulje 2
Ledøje Idrætscenter
Gilleleje FK
Ledøje Idrætscenter
7.
lørdag
15.00
Frederikssund IK (1)
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 1
Frederikssund Stadion
LSF
Frederikssund Stadion
8.
søndag
10.00
LSF
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (03) • Pulje 4
Ledøje Idrætscenter
Karlslunde IF (2)
Ledøje Idrætscenter
8.
søndag
10.00
Himmelev-Veddelev BK (2)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (06) 3 - Forårsserie 2.runde • Pulje 5
Himmelev Idrætspark
LSF
Himmelev Idrætspark
8.
søndag
10.00
Brøndbyernes IF (3)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (06) 1 - Forårsserie 2.runde • Pulje 4
Greve Idræts Center
LSF (2)
Greve Idræts Center
8.
søndag
10.18
LSF (2)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (06) 1 - Forårsserie 2.runde • Pulje 4
Greve Idræts Center
Borup IF
Greve Idræts Center
8.
søndag
10.25
LSF
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (06) 2 - Forårsserie 2.runde • Pulje 2, 2 baner
Himmelev Idrætspark
Himmelev-Veddelev BK
Himmelev Idrætspark
8.
søndag
10.50
Ølstykke FC
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (06) 2 - Forårsserie 2.runde • Pulje 2, 2 baner
Himmelev Idrætspark
LSF
Himmelev Idrætspark
8.
søndag
10.54
LSF
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (06) 3 - Forårsserie 2.runde • Pulje 5
Himmelev Idrætspark
Ølstykke FC
Himmelev Idrætspark
8.
søndag
10.54
LSF (1)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (06) 1 - Forårsserie 2.runde • Pulje 3
Greve Idræts Center
Brøndbyernes IF (2)
Greve Idræts Center
8.
søndag
11.12
LSF (2)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (06) 1 - Forårsserie 2.runde • Pulje 4
Greve Idræts Center
Brøndbyernes IF (3)
Greve Idræts Center
8.
søndag
11.15
LSF
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (06) 2 - Forårsserie 2.runde • Pulje 2, 2 baner
Himmelev Idrætspark
BSV
Himmelev Idrætspark
8.
søndag
11.30
Borup IF
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (06) 1 - Forårsserie 2.runde • Pulje 4
Greve Idræts Center
LSF (2)
Greve Idræts Center
8.
søndag
11.40
Tune IF
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (06) 2 - Forårsserie 2.runde • Pulje 2, 2 baner
Himmelev Idrætspark
LSF
Himmelev Idrætspark
8.
søndag
11.48
Hvalsø IF (2)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (06) 3 - Forårsserie 2.runde • Pulje 5
Himmelev Idrætspark
LSF
Himmelev Idrætspark
8.
søndag
11.48
Tølløse BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (06) 1 - Forårsserie 2.runde • Pulje 3
Greve Idræts Center
LSF (1)
Greve Idræts Center
8.
søndag
12.00
Rosenhøj BK
Herrer
U12
U12 Drenge 1 8-mands (04) • Pulje 5
Avedøre Stadion
LSF
Avedøre Stadion
8.
søndag
12.42
LSF
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (06) 3 - Forårsserie 2.runde • Pulje 5
Himmelev Idrætspark
Røde Stjerne BK
Himmelev Idrætspark
8.
søndag
12.42
LSF (1)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (06) 1 - Forårsserie 2.runde • Pulje 3
Greve Idræts Center
BK Avarta
Greve Idræts Center
8.
søndag
13.00
LSF
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (97-98) • Pulje 2
Ledøje Idrætscenter
Skibby IK
Ledøje Idrætscenter
8.
søndag
13.00
LSF
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (02) • Pulje 3
Ledøje Idrætscenter
Hundige BK
Ledøje Idrætscenter
9.
mandag
18.30
Rønnede IF
Kvinder
U12
U12 Piger 3 begynder 8-mands (04) • Pulje 2
Rønnedehallen
LSF
Rønnedehallen
10.
tirsdag
18.00
IF Hjorten
Herrer
Oldboys/girls
8-Old boys 1 • Pulje 1
Skinderskovgård
LSF (2)
Skinderskovgård
11.
onsdag
18.00
Holbæk B&I
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (01) • Pulje 2
SuRi Park
LSF
SuRi Park
11.
onsdag
18.30
Gladsaxe-Hero BK
Herrer
Senior
U21 B, 2016 forår (1995 og yngre) • Pulje 1
Gladsaxe Stadion
LSF
Gladsaxe Stadion
11.
onsdag
19.00
LSF (1)
Herrer
Oldboys/girls
8-Old boys 1 • Pulje 2
Ledøje Idrætscenter
KFUM BK, Roskilde
Ledøje Idrætscenter
12.
torsdag
18.30
Lundtofte Boldklub
Herrer
Senior
Serie 5 • Pulje 3
Lundtofte Idrætsplads
LSF
Lundtofte Idrætsplads
12.
torsdag
18.30
LSF
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (97-98) • Pulje 1
Ledøje Idrætscenter
Brede IF
Ledøje Idrætscenter
12.
torsdag
18.30
Taastrup FC
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (99) • Pulje 1
Nyhøj Idrætsanlæg
LSF
Nyhøj Idrætsanlæg
14.
lørdag
13.00
Bk. Skjold
Herrer
Senior
Herre-DS • Pulje 1
Kunst, Fælledparken
Ledøje-Smørum
Kunst, Fælledparken
14.
lørdag
16.00
LSF
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 2
Ledøje Idrætscenter
BK Friheden
Ledøje Idrætscenter
14.
lørdag
16.00
LSF
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 1
Ledøje Idrætscenter
Ølsted IF
Ledøje Idrætscenter
15.
søndag
11.00
LSF
Herrer
Oldboys/girls
Old boys 2 • Pulje 2
Ledøje Idrætscenter
Lyngby Statsskole FK
Ledøje Idrætscenter
16.
mandag
13.00
Hørsholm-Usserød IK (1)
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (97-98) • Pulje 2
Hørsholm Idrætspark
LSF
Hørsholm Idrætspark
16.
mandag
18.30
LSF
Herrer
U12
U12 Drenge 4 begyndere 8-mands (04) • Pulje 3
Ledøje Idrætscenter
SB 50 Ishøj (1)
Ledøje Idrætscenter
18.
onsdag
18.30
LSF
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (97-98) • Pulje 1
Ledøje Idrætscenter
Jyllinge FC
Ledøje Idrætscenter
18.
onsdag
19.00
Taastrup FC
Herrer
Oldboys/girls
8-Old boys 1 • Pulje 2
Tåstrup Idrætspark
LSF (1)
Tåstrup Idrætspark
19.
torsdag
18.30
LSF
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (04) • Pulje 4
Ledøje Idrætscenter
BK Friheden
Ledøje Idrætscenter
19.
torsdag
18.30
Greve Fodbold
Kvinder
U12
U12 Piger 3 begynder 8-mands (04) • Pulje 2
Greve Idræts Center
LSF
Greve Idræts Center
19.
torsdag
19.40
Lyngby BK
Herrer
Oldboys/girls
Old boys 2 • Pulje 2
Lyngby Stadion
LSF
Lyngby Stadion
20.
fredag
18.30
LSF
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (99) • Pulje 1
Ledøje Idrætscenter
Stenløse BK
Ledøje Idrætscenter
21.
lørdag
10.00
LSF
Herrer
Senior
Serie 5 • Pulje 3
Ledøje Idrætscenter
Slagslunde-Ganløse IF
Ledøje Idrætscenter
21.
lørdag
10.00
BSF
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (01) • Pulje 2
Ballerup Idrætspark
LSF
Ballerup Idrætspark
21.
lørdag
10.00
LSF
Herrer
U11
U11 Drenge 4 begynder 8-mands (05) • Pulje 3
Ledøje Idrætscenter
Værløse BK (3)
Ledøje Idrætscenter
21.
lørdag
10.30
LSF
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (03) • Pulje 2
Ledøje Idrætscenter
Hareskov IF
Ledøje Idrætscenter
21.
lørdag
11.00
Albertslund BS 72
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (97-98) • Pulje 1
Sportspladsen i Syd
LSF
Sportspladsen i Syd
21.
lørdag
11.00
BK Friheden
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (02) • Pulje 3
Strandmarkens Fritidscenter
LSF
Strandmarkens Fritidscenter
21.
lørdag
12.00
LSF
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (01) • Pulje 2
Ledøje Idrætscenter
BK Avarta
Ledøje Idrætscenter
21.
lørdag
12.00
LSF
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands M (03) • Pulje 2
Ledøje Idrætscenter
BSV
Ledøje Idrætscenter
21.
lørdag
14.00
Ledøje-Smørum
Herrer
Senior
Herre-DS • Pulje 1
Ledøje Idrætscenter
Kastrup Bk.
Ledøje Idrætscenter
21.
lørdag
14.00
Bagsværd BK
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 2
Bagsværd Stadion
LSF
Bagsværd Stadion
21.
lørdag
15.30
Kr. Værløse IF
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 1
Sandet Stadion
LSF
Sandet Stadion
22.
søndag
10.00
Lynge-Uggeløse IF
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (04) • Pulje 3
Lyngehallen
LSF
Lyngehallen
22.
søndag
11.00
LSF
Herrer
U17
U17 Drenge Mester (99) • Pulje 1
Ledøje Idrætscenter
Brødeskov IF
Ledøje Idrætscenter
22.
søndag
11.00
LSF
Herrer
Oldboys/girls
Old boys 2 • Pulje 2
Ledøje Idrætscenter
Hareskov IF
Ledøje Idrætscenter
22.
søndag
11.00
LSF
Herrer
U12
U12 Drenge 1 8-mands (04) • Pulje 5
Ledøje Idrætscenter
Frederikssund FB
Ledøje Idrætscenter
22.
søndag
11.45
B 1903
Herrer
U14
U14 Drenge Øst 2 (02) • Pulje 1
B1903
LSF
B1903
22.
søndag
12.30
Taastrup FC
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (03) • Pulje 4
Nyhøj Idrætsanlæg
LSF
Nyhøj Idrætsanlæg
22.
søndag
13.00
LSF
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (97-98) • Pulje 2
Ledøje Idrætscenter
Grantoftens IF
Ledøje Idrætscenter
24.
tirsdag
18.30
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands M (03) • Pulje 2
Lyngby Stadion
LSF
Lyngby Stadion
25.
onsdag
18.00
LSF
Herrer
U17
U17 Drenge Mester (99) • Pulje 1
Ledøje Idrætscenter
Hillerød Fodbold
Ledøje Idrætscenter
25.
onsdag
18.00
BSF
Herrer
U11
U11 Drenge 4 begynder 8-mands (05) • Pulje 3
Ballerup Idrætspark
LSF
Ballerup Idrætspark
25.
onsdag
18.00
LSF
Kvinder
U12
U12 Piger 3 begynder 8-mands (04) • Pulje 2
Ledøje Idrætscenter
Bagsværd BK
Ledøje Idrætscenter
25.
onsdag
18.30
Fløng-Hedehusene Fodbold
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (99) • Pulje 1
Hedehusene ny Idrætspark
LSF
Hedehusene ny Idrætspark
25.
onsdag
18.30
LSF
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (04) • Pulje 3
Ledøje Idrætscenter
BFC Lundegården
Ledøje Idrætscenter
25.
onsdag
19.00
LSF
Herrer
Senior
U21 B, 2016 forår (1995 og yngre) • Pulje 1
Ledøje Idrætscenter
Bagsværd BK
Ledøje Idrætscenter
25.
onsdag
19.00
LSF (2)
Herrer
Oldboys/girls
8-Old boys 1 • Pulje 1
Ledøje Idrætscenter
HF 2000
Ledøje Idrætscenter
25.
onsdag
19.00
LSF (1)
Herrer
Oldboys/girls
8-Old boys 1 • Pulje 2
Ledøje Idrætscenter
Karlslunde IF
Ledøje Idrætscenter
28.
lørdag
10.00
Brøndbyernes IF (1)
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (04) • Pulje 4
Brøndby Stadion
LSF
Brøndby Stadion
28.
lørdag
10.00
Ledøje-Smørum Fodbold
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (05) • Pulje 4
Ledøje Idrætscenter
Måløv BK
Ledøje Idrætscenter
28.
lørdag
11.00
LSF
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (02) • Pulje 3
Ledøje Idrætscenter
Brøndbyernes IF
Ledøje Idrætscenter
28.
lørdag
11.15
BSF (2)
Herrer
U12
U12 Drenge 1 8-mands (04) • Pulje 5
Ballerup Idrætspark
LSF
Ballerup Idrætspark
28.
lørdag
12.00
LSF
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 1
Ledøje Idrætscenter
Lynge-Uggeløse IF
Ledøje Idrætscenter
28.
lørdag
13.00
Fredensborg BI
Herrer
Senior
Herre-DS • Pulje 1
Fredensborg Stadion
Ledøje-Smørum
Fredensborg Stadion
28.
lørdag
14.00
LSF
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (01) • Pulje 2
Ledøje Idrætscenter
Brøndbyernes IF
Ledøje Idrætscenter
28.
lørdag
14.00
LSF
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (01) • Pulje 2
Ledøje Idrætscenter
BK Friheden
Ledøje Idrætscenter
28.
lørdag
15.00
Ølstykke FC
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (97-98) • Pulje 2
Ølstykke Stadion
LSF
Ølstykke Stadion
28.
lørdag
16.00
LSF
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 2
Ledøje Idrætscenter
Grønne Stjerne
Ledøje Idrætscenter
29.
søndag
10.00
LSF
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (03) • Pulje 4
Ledøje Idrætscenter
Gladsaxe-Hero BK (1)
Ledøje Idrætscenter
29.
søndag
10.00
Glostrup
Herrer
U12
U12 Drenge 4 begyndere 8-mands (04) • Pulje 3
Østervangsbanerne
LSF
Østervangsbanerne
29.
søndag
10.00
LSF
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (06) 3 - Forårsserie 3.runde • Pulje 5
Ledøje Idrætscenter
Brøndbyernes IF
Ledøje Idrætscenter
29.
søndag
10.00
LSF (1)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (06) 1 - Forårsserie 3.runde • Pulje 1
Birkerød Stadion
Greve Fodbold (3)
Birkerød Stadion
29.
søndag
10.00
Greve Fodbold (4)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (06) 1 - Forårsserie 3.runde • Pulje 2
Espelundens Idrætsanlæg
LSF (2)
Espelundens Idrætsanlæg
29.
søndag
10.18
LSF
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (06) 2 - Forårsserie 3.runde • Pulje 2
Ølstykke Stadion
Ølstykke FC
Ølstykke Stadion
29.
søndag
10.36
IF Skjold Birkerød
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (06) 1 - Forårsserie 3.runde • Pulje 1
Birkerød Stadion
LSF (1)
Birkerød Stadion
29.
søndag
10.54
Avedøre IF
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (06) 3 - Forårsserie 3.runde • Pulje 5
Ledøje Idrætscenter
LSF
Ledøje Idrætscenter
29.
søndag
10.54
Hillerød GI
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (06) 2 - Forårsserie 3.runde • Pulje 2
Ølstykke Stadion
LSF
Ølstykke Stadion
29.
søndag
10.54
LSF (2)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (06) 1 - Forårsserie 3.runde • Pulje 2
Espelundens Idrætsanlæg
BK Avarta
Espelundens Idrætsanlæg
29.
søndag
11.00
Høje Gladsaxe IF
Herrer
Senior
Serie 5 • Pulje 3
Grønnemose Skole
LSF
Grønnemose Skole
29.
søndag
11.00
AB Tårnby
Øst 6
Herrer
U14
U14 Drenge Øst 2 (02) • Pulje 1
Tårnby Stadion
Travbanen Bane 4
LSF
Øst 4
Tårnby Stadion
Travbanen Bane 4
29.
søndag
11.12
Ølstykke FC
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (06) 3 - Forårsserie 3.runde • Pulje 5
Ledøje Idrætscenter
LSF
Ledøje Idrætscenter
29.
søndag
11.15
B. 1973, Herlev
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (03) • Pulje 2
Elverroad
LSF
Elverroad
29.
søndag
11.30
Lynge-Uggeløse IF
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (06) 2 - Forårsserie 3.runde • Pulje 2
Ølstykke Stadion
LSF
Ølstykke Stadion
29.
søndag
11.30
LSF (1)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (06) 1 - Forårsserie 3.runde • Pulje 1
Birkerød Stadion
Brøndbyernes IF (1)
Birkerød Stadion
29.
søndag
11.48
Brøndbyernes IF
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (06) 3 - Forårsserie 3.runde • Pulje 5
Ledøje Idrætscenter
LSF
Ledøje Idrætscenter
29.
søndag
11.48
AB (1)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (06) 1 - Forårsserie 3.runde • Pulje 2
Espelundens Idrætsanlæg
LSF (2)
Espelundens Idrætsanlæg
29.
søndag
12.00
Frederiksværk Fodbold Klub
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (97-98) • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
LSF
Frederiksværk Stadion
29.
søndag
12.06
AB (2)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (06) 1 - Forårsserie 3.runde • Pulje 1
Birkerød Stadion
LSF (1)
Birkerød Stadion
29.
søndag
12.24
LSF
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (06) 2 - Forårsserie 3.runde • Pulje 2
Ølstykke Stadion
Helsinge Fodbold
Ølstykke Stadion
29.
søndag
12.42
LSF (2)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (06) 1 - Forårsserie 3.runde • Pulje 2
Espelundens Idrætsanlæg
Himmelev-Veddelev BK
Espelundens Idrætsanlæg
30.
mandag
19.00
Slangerup & OIF
Herrer
Oldboys/girls
Old boys 2 • Pulje 2
Slangerup Stadion
LSF
Slangerup Stadion
31.
tirsdag
19.00
Albertslund IF
Herrer
Oldboys/girls
8-Old boys 1 • Pulje 1
Albertslund Stadion
LSF (2)
Albertslund Stadion
Juni 2016
1.
onsdag
18.30
Karlslunde IF
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (01) • Pulje 2
Karlslunde Stadion
LSF
Karlslunde Stadion
1.
onsdag
18.30
LSF
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (04) • Pulje 3
Ledøje Idrætscenter
Farum BK
Ledøje Idrætscenter
1.
onsdag
18.30
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (05) • Pulje 4
Lyngby Stadion
Ledøje-Smørum Fodbold
Lyngby Stadion
1.
onsdag
19.00
Rishøj Boldklub
Herrer
Oldboys/girls
8-Old boys 1 • Pulje 2
Rishøj Stadion
LSF (1)
Rishøj Stadion
1.
onsdag
19.00
Præstø IF
Kvinder
U12
U12 Piger 3 begynder 8-mands (04) • Pulje 2
Præstø Stadion
LSF
Præstø Stadion