Menu

Senior 4

Velkommen til SENIOR 4.

Holdets stab

Træner
profil
Luca Mørkvig Frederiksen

Spillerliste

profil
Adam Vestrup Kristensen
profil
Alexander Larsen
profil
Andrea Ziir
profil
Asger Lauridsen
profil
Casper Wiinblad
profil
David Shutzman
profil
Emil Ryther
profil
Frederik Møhncke
ingen img
Joakim Borring Butenko-Olesen
ingen img
Johannes Lynggaard Hansen
profil
Kasper Morgan Sangild-James
profil
Kasper Thygesen
profil
Laurits Rasmussen
profil
Luca Mørkvig Frederiksen
profil
Mads Johansen
ingen img
Marc Arberg Sørensen
profil
Mathias Krøyer
ingen img
Nicolas Poulsen
profil
Niklas Dysted
profil
Niklas Jakobsen
profil
Rasmus Pedersen
profil
Simon Stechmann
ingen img
Tobias Dysted
profil
Victor Lekic

KampprogramSeriepokalen 23/24 • Pulje 1

August 2023

LSF (S4) (2)
10 - 0
livescore
Hjemme
Smørum Idrætscenter

Mladost IF (S4 P5) (2)

Hvalsø IF (S3)
1 - 0
livescore
Ude
Hvalsø ny Idrætsplads

LSF (S3) (1)

LSF (S4) (2)
0 - 1
livescore
Hjemme
Smørum Idrætscenter

Brøndby Strand IK (S2)

KampprogramHerresenior Futsal • Pulje 3

November 2023

Bosna IF
2 - 0
livescore
Ude
Lynge Indendørs Hal 1+2

LSF

LSF
UMH
livescore
Hjemme
Lynge Indendørs Hal 1+2

Brøndby Strand IK

Kontra BK
3 - 1
livescore
Ude
Lynge Indendørs Hal 1+2

LSF

LSF
1 - 0
livescore
Hjemme
Lynge Indendørs Hal 1+2

Vemmelev Boldklub (2)
December 2023

LSF
2 - 1
livescore
Hjemme
Strøby-hallen

Bosna IF

Brøndby Strand IK
2 - 2
livescore
Ude
Strøby-hallen

LSF

LSF
0 - 0
Hjemme
Strøby-hallen

Kontra BK

Vemmelev Boldklub (2)
1 - 3
Ude
Strøby-hallen

LSF

KampprogramVinterBOLD Herresenior S4-S6 • Pulje 4

Februar 2024

Skjold (2)
1 - 6
Ude
Ryparken Idrætsanlæg

LSF

LSF
UHT
Hjemme
Smørum Idrætscenter

Skovshoved IF

IF Bytoften (3)
24. feb
Kl. 15.45
Ude
Gladsaxe skole

LSF
Marts 2024

LSF
3. mar
Kl. 14.00
Hjemme
Smørum Idrætscenter

B 1903

LSF
10. mar
Kl. 14.00
Hjemme
Smørum Idrætscenter

Jægersborg BK

Bispebjerg Bk.
16. mar
Kl. 12.00
Ude
Ryparken Idrætsanlæg

LSF

Måløv BK
24. mar
Kl. 14.30
Ude
Måløv Idrætspark

LSF

StillingSeriepokalen 23/24 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 AB (S2) 0 0 0 0 0
2 AIK 65 Strøby Fodbold (S3) 0 0 0 0 0
3 Albertslund BS 72 (S2) (1) 0 0 0 0 0
4 Albertslund BS 72 (S3) (2) 0 0 0 0 0
5 Albertslund IF (S4) (1) 0 0 0 0 0
6 Albertslund IF (S5) (2) 0 0 0 0 0
7 Annisse IF (S3) 0 0 0 0 0
8 B. 1973, Herlev (S2) 0 0 0 0 0
9 B. 77, Rødovre (S3) (1) 0 0 0 0 0
10 B. 77, Rødovre (S4) (2) 0 0 0 0 0
11 Bagsværd BK (S3) 0 0 0 0 0
12 Blistrup SI (S4) (1) 0 0 0 0 0
13 Blistrup SI (S6) (2) 0 0 0 0 0
14 Blovstrød IF (S4) 0 0 0 0 0
15 Boldklubben Bæk City (S4) 0 0 0 0 0
16 Borup IF Fodbold (S4) 0 0 0 0 0
17 Bosna IF (S4) 0 0 0 0 0
18 Bramsnæs FB (S4) 0 0 0 0 0
19 Brøndby Strand IK (S2) 0 0 0 0 0
20 Brøndbyernes IF (S4) 0 0 0 0 0
21 Dianalund IF (S2) 0 0 0 0 0
22 Ejby IF 1968 (S3) 0 0 0 0 0
23 Ejby IF Fodbold (S2) 0 0 0 0 0
24 Farum BK (S3 P2) (1) 0 0 0 0 0
25 Farum BK (S3 P3) (2) 0 0 0 0 0
26 Farum BK (S4) 0 0 0 0 0
27 FC Ballerup (S4) 0 0 0 0 0
28 FC Hornsherred (S2) 0 0 0 0 0
29 FC Rudersdal (S2) (1) 0 0 0 0 0
30 FC Rudersdal (S5) (2) 0 0 0 0 0
31 FC Storebælt (S3) 0 0 0 0 0
32 FK Sydsjælland 05 (S3) 0 0 0 0 0
33 Fløng-Hedehusene Fodbold (S3) (1) 0 0 0 0 0
34 Fløng-Hedehusene Fodbold (S4) (2) 0 0 0 0 0
35 Football Club Albertslund (S4) (1) 0 0 0 0 0
36 Football Club Albertslund (S5) (2) 0 0 0 0 0
37 Frederikssund IK (S3) 0 0 0 0 0
38 Gilleleje FK (S2) 0 0 0 0 0
39 Glostrup (S2) 0 0 0 0 0
40 Greve Fodbold (S4) 0 0 0 0 0
41 Gørlev IF (S4) 0 0 0 0 0
42 Gørslev IF (S3) 0 0 0 0 0
43 Hastrup FC (S4) 0 0 0 0 0
44 Hellested IF (S5) 0 0 0 0 0
45 Helsinge Fodbold (S3) 0 0 0 0 0
46 Helsingør IF Fodbold (S4) (1) 0 0 0 0 0
47 Helsingør IF Fodbold (S5) (2) 0 0 0 0 0
48 Herlufsholm GF (S3) (1) 0 0 0 0 0
49 Herlufsholm GF (S4) (2) 0 0 0 0 0
50 Holbæk B&I (S2) 0 0 0 0 0
51 Humlebæk BK (S3) 0 0 0 0 0
52 Hundested IK (S3) 0 0 0 0 0
53 Hundige BK (S2) 0 0 0 0 0
54 Hvalsø IF (S3) 0 0 0 0 0
55 Hvidebæk IF (S4) 0 0 0 0 0
56 Høje Gladsaxe IF (S3) 0 0 0 0 0
57 Hørsholm-Usserød IK (S2) (1) 0 0 0 0 0
58 Hørsholm-Usserød IK (S3) (2) 0 0 0 0 0
59 Hårlev BK (S4) 0 0 0 0 0
60 IF Skjold Birkerød (S3) 0 0 0 0 0
61 IS Skævinge (S3) 0 0 0 0 0
62 Jernløse BK (S3) 0 0 0 0 0
63 Kalundborg GB (S3) 0 0 0 0 0
64 Karlslunde IF (S3) 0 0 0 0 0
65 Kontra BK (S4) 0 0 0 0 0
66 Kvistgård IF (S4) 0 0 0 0 0
67 Kværkeby IF (S3) 0 0 0 0 0
68 Køge BK (S3) 0 0 0 0 0
69 Køge Nord FC (S4) 0 0 0 0 0
70 Køge Union (S3) 0 0 0 0 0
71 Lejerbo BK (S3) 0 0 0 0 0
72 Liria FK (S2) 0 0 0 0 0
73 LSF (S3) (1) 0 0 0 0 0
74 LSF (S4) (2) 0 0 0 0 0
75 Lynge-Broby IF (S2) 0 0 0 0 0
76 Lynge-Uggeløse IF (S3) 0 0 0 0 0
77 Mladost IF (S4 P3) (1) 0 0 0 0 0
78 Mladost IF (S4 P5) (2) 0 0 0 0 0
79 Måløv BK (S2) (1) 0 0 0 0 0
80 Måløv BK (S3) (2) 0 0 0 0 0
81 Nivå-Kokkedal FK (S3) 0 0 0 0 0
82 Nykøbing IF (S3) 0 0 0 0 0
83 Nyråd/Langebæk Alliancen (S3) 0 0 0 0 0
84 Næstved I.F. (S3) 0 0 0 0 0
85 Orient GI (S2) 0 0 0 0 0
86 ORI-Fodbold (S2) 0 0 0 0 0
87 Præstø IF (S3) 0 0 0 0 0
88 Ramløse IF (S4) 0 0 0 0 0
89 Ringsted IF (S2) (1) 0 0 0 0 0
90 Ringsted IF (S4) (2) 0 0 0 0 0
91 Rosa La FC (S4) 0 0 0 0 0
92 Rosenhøj BK (S2) (1) 0 0 0 0 0
93 Rosenhøj BK (S4) (2) 0 0 0 0 0
94 Roskilde Boldklub (S3) (1) 0 0 0 0 0
95 Roskilde Boldklub (S5) (2) 0 0 0 0 0
96 Roskilde United (S2) 0 0 0 0 0
97 Røde Stjerne BK (S3) 0 0 0 0 0
98 Rørvig IF (S4) 0 0 0 0 0
99 Skensved IF (S4) 0 0 0 0 0
100 Slagslunde-Ganløse IF (S2) 0 0 0 0 0
101 Snekkersten IF (S3 P1) (1) 0 0 0 0 0
102 Snekkersten IF (S3 P2) (2) 0 0 0 0 0
103 Snekkersten IF (S5 P1) (3) 0 0 0 0 0
104 Snekkersten IF (S5 P2) (4) 0 0 0 0 0
105 Solrød FC (S3) 0 0 0 0 0
106 Store Lyngby IF (S4) 0 0 0 0 0
107 Svebølle BI 2016 (S3) 0 0 0 0 0
108 Svogerslev BK (S2) (1) 0 0 0 0 0
109 Svogerslev BK (S4) (2) 0 0 0 0 0
110 Svogerslev BK (S5) (3) 0 0 0 0 0
111 Sørbymagle IF (S3) 0 0 0 0 0
112 Team AS Fodbold (S4) 0 0 0 0 0
113 Team AS Fodbold (S6) 0 0 0 0 0
114 Torslunde-Ishøj IF (S3) 0 0 0 0 0
115 Tårnborg IF (S5) 0 0 0 0 0
116 Taastrup FC (S4 P6) 0 0 0 0 0
117 Undløse BK (S4) 0 0 0 0 0
118 Vallensbæk IF (S2) 0 0 0 0 0
119 VB 1968 (S5) 0 0 0 0 0
120 Vemmelev Boldklub (S4 P9) 0 0 0 0 0
121 Vestegnen FK (S4) 0 0 0 0 0
122 VG Fodbold (S3) 0 0 0 0 0
123 Vinder af Brøndby Str.(S2)-Køge Nord(S4) 0 0 0 0 0
124 Vinder af Hvidebæk(S4)-Nykøbing(S3) 0 0 0 0 0
125 Vinder af Mladost(S4P3)-Ejby IF 1968(S3) 0 0 0 0 0
126 Vinder af Strøby(S3)-Herlufsholm(S3) 0 0 0 0 0
127 Vinder af Svogerslev(S2)-B.77, Rødovre(S3) 0 0 0 0 0
128 Vinder af Vipperød(S3)-Brøndby Strand(S2) 0 0 0 0 0
129 Vindinge IF (S4) 0 0 0 0 0
130 Vipperød BK (S3) 0 0 0 0 0
131 Virum-Sorgenfri (S2) (1) 0 0 0 0 0
132 Virum-Sorgenfri (S3) (2) 0 0 0 0 0
133 Ølstykke FC (S3) 0 0 0 0 0
134 Ålholm IF (S3) 0 0 0 0 0

StillingHerresenior Futsal • Pulje 3

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Bosna IF 8 6 0 2 18
2 LSF 8 4 2 2 14
3 Vemmelev Boldklub (2) 8 3 1 4 10
4 Kontra BK 8 2 2 4 8
5 Brøndby Strand IK 8 2 1 5 7

StillingVinterBOLD Herresenior S4-S6 • Pulje 4

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 B 1903 2 2 0 0 6
2 LSF 2 2 0 0 6
3 Bispebjerg Bk. 2 2 0 0 6
4 IF Bytoften (3) 2 2 0 0 6
5 Måløv BK 2 0 0 2 0
6 Jægersborg BK 2 0 0 2 0
7 Skjold (2) 2 0 0 2 0
8 Skovshoved IF 2 0 0 2 0
Luk